حمل و نقل بین المللی

ترخیص گستر پاسارگاد

حمل و نقل بین المللی ترخیص گستر پاسارگاد

حمل و نقل نقش مهمی در تجارت بین الملل دارد. لازم است شرکت ها برای اطمینان از دریافت و حمل سریع کالاهای خود ، روش حمل و نقل مناسبی را انتخاب کنند. عوامل مختلفی وجود دارد که در تصمیم شرکت در مورد استفاده از نوع حمل و نقل تأثیرگذار است. این عوامل می تواند در مورد نیازهای تجاری، کشور مقصد و نوع کالاها باشد.وقتی یک شرکت تجاری کالای خود را می خرد یا می فروشد باید سریع ترین راه حل را برای رساندن کالا و جلب رضایت مشتری را پیشنهاد بدهد. حمل و نقل جاده ای، دریایی، ریلی و هوایی چهار راه واردات و صادرات است. به عنوان اولین قدم ، شرکت باید تمام هدف های پروژه خود را در نظر بگیرد. وزن و نوع کالا بسیار مهم است. به عنوان مثال ، برای حمل و نقل غذا، دارو یا میوه، سرعت مهم است و انتخاب کوتاه ترین و سریع ترین راه مهم است. هزینه ارسال یکی دیگر از عناصر بسیار مهم می باشد. مقصد، قانون کشورها ، ارزش کالا ، خطر حمل و نقل موارد دیگری هستند که باید در نظر گرفته شوند و به نیازهای مشتری بستگی دارند. شرکت ترخیص گستر پاسارگاد با سابقه طولانی در امور ترخیص و روابط تجاری بین الملل و همچنین بهره مندی از کارشناسان خبره و داشتن نمایندگی در کشورهای مختلف و از جمله چک و کشورهای همسایه و بر اساس استانداردهای جهانی و کاملاً تخصصی سریع ترین روش ها را برای حمل کالای مشتریان خود پیشنهاد می دهد. و در طول این پروسه همواره از مشتریانش نظرسنجی می کند و مشتری را تا تحویل گرفتن کالا در محل موردنظرش همراهی می کند..

سؤالات متداول

کارگو چیست؟

به محموله هایی که ماهیت تجاری دارند که توسط برخی از تجار از کشورهای دیگر خریداری شده یا قصد ارسال کالاهای خود را به کشورهای دیگر دارند و به صورت حمل هوایی انتقال می یابد را کارگو می گویند.

فریت چیست؟

فریت به معنای بار است. اگر بار به صورت هوایی حمل شود به آن فریت بار یا بار هوایی گفته می شود و به هواپیمای باری فریتر یا هواپیمای باری می گویند.

بارنامه هوایی چیست؟

بارنامه هوایی قراردادی است بین فرستنده و حمل کننده کالا. از نظر قانونی الزام آور است و در واقع در حکم رسید کالا است. در سه نسخه تنظیم می شود. یکی برای شرکت حمل، یک نسخه برای فرستنده و یک نسخه برای گیرنده. در بادنامه یک شماره ۱۱ رقمی درج می شود. سه رقم اول آن از سمت چپ نشان دهنده کد شرکت حمل (شرکت حمل و نقل هوایی) و هشت رقم بعدی آن شماره سریال بارنامه است.

ایرانیانی که بیش از یک سال خارج از کشور اقامت دارند می توانند وسایل خود را وارد کشور کنند؟

این سوال کلی است در واقع جواب بله است ولی شرایط و مدارک خاصی لازم است. لطفاَ‌ با شرکت تماس بگیرید.

حمل و نقل ریلی در چه مسیرهایی انجام می شود؟

مقاصد ریلی به کشورهایی است که دارای مسیر ریلی به ایران هستند از جمله ازبکستان، تاجیکستان، قزاقستان، قرقیزستان و کشورهای حوزه قفقاز، افغانستان، ترکیه، پاکستان، سوریه، چین، روسیه و همچنین کشورهای اروپای غربی و شرقی.

واگن های مسطح برای چه کالاهایی استفاده می شوند؟

واگن های مسطح، برای حمل و نقل ماشین آلات سنگین که طول زیادی دارند، یا میلگرد، قطعات آهنی و تیرآهن استفاده می شوند.

اگر به خدمات حمل و نقل نیاز دارید

با کارشناسان شرکت ترخیص گستر پاسارگاد در تماس باشید

استعلام قیمت حمل