واردات دانه ذرت

واردات دانه ذرت

ذرت برای چه مواردی استفاده می شود؟

ذرت (Zea mays) پس از گندم و برنج سومین غلات مهم در جهان است که مواد مغذی را برای انسان و حیوانات تامین می کند و به عنوان ماده اولیه اولیه برای تولید نشاسته، روغن، پروتئین، نوشیدنی های الکلی، شیرین کننده های غذا وسوخت.  گیاه غلات و از خانواده علف (Poaceae) و دانه آن خوراکی است. این محصول در قاره آمریکا موجود است و در سطح گسترده ای در دنیا توزیع شده است.

موارد استفاده:

پایه نوشیدنی

غلات

آرد/نشاسته

علوفه / خوراک دام

روغن/چربی

شرایط واردات ذرت:

واردات ذرت نیاز به انجام آزمایش های بهداشتی و پزشکی بر روی محصولات وارداتی، دریافت تاییدیه ها و گواهینامه های استاندارد و در بعضی مقاطع زمانی قرنطینه دارد.

کد تعرفه (HS CODE) ذرت :

  • ذرت – بذر (CORN SEED): 100050000
  • ذرت دامی (Animal’ s corn): 10059010

شرکت بازرگانی ترخیص گستر پاسارگاد این محصول را با قیمت رقابتی و حداقل زمان ممکن به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

چهت ثبت سفارش از طریق تماس با  شماره های شرکت 02188664802 , 02188664063 و یا چت آنلاین واتساپ در همین صفحه و یا تکمیل فرم ثبت سفارش اقدام فرمایید.

 

جهت ثبت سفارش فرم زیر را تکمیل نمایید.

مشخصات سفارش دهنده :


مشخصات کالا :

ذرت (Zea mays) پس از گندم و برنج سومین غلات مهم در جهان است که مواد مغذی را برای انسان و حیوانات تامین می کند و به عنوان ماده اولیه اولیه برای تولید نشاسته، روغن، پروتئین، نوشیدنی های الکلی، شیرین کننده های غذا وسوخت. 

واردات ذرت نیاز به انجام آزمایش های بهداشتی و پزشکی بر روی محصولات وارداتی، دریافت تاییدیه ها و گواهینامه های استاندارد و در بعضی مقاطع زمانی قرنطینه دارد.

  • ذرت – بذر (CORN SEED): 100050000
  • ذرت دامی (Animal’ s corn): 10059010

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *