واردات مواد اولیه شیمیایی پرمصرف در ایران با بهترین کیفیت و قیمت از چین و اروپا.

واردات و ترخیص مواد شیمیایی از گمرک یکی از بیشترین محصولات و کالاهای وارداتی به کشور ما می باشد که بسته به نوع و اهمیت کاربردی آن از کشورهای مختلف انجام می شود. اما در حال حاضر به دلیل تحریم های خاصی که در مورد کشور ما وجود دارد بزرگترین همکار تجاری ایران در این زمینه کشور چین می باشد.

واردات، حمل و ترخیص مواد شیمیایی نیازمند تجربه و تخصص است که شرکت بازرگانی ترخیص گستر پاسارگاد در این زمینه با وجود نیروهای مجرب توانمندی های لازم را دارد. این مواد توسط شرکت بازرگانی  از بهترین تولیدکنندگان در دنیا وارد کشور می شود و کلیه مراحل سورس یابی، خرید، واریز حواله و …. توسط شرکت انجام می شود و پس از گذشتن از قوانین گمرک به دست مصرف کنندگان که صنایع و کارخانه های مختلف هستند می رسد.

واردات برخی از مواد شیمیایی ممنوع است و برای آن محدودیت وجود دارد، ما از سازمان ها و مراکز مرتبط استعلام مجوزها را می گیریم و در این زمینه اقدامات لازم را انجام می دهیم.

طبق دسته بندی که از گمرک ایران اعلام شده است کلیه اقلام قسمت ششم از فصل ۲۸ تا ۳۸  کتاب قانون مقررات صادرات و واردات  به عنوان محصولات و مواد شیمیایی و صنایع وابسته در نظر گرفته شده است.

  • صنایع شیمایی، شوینده، بهداشتی و آرایشی
  •  صنایع شیمیایی، رنگ و رزین